O nas

Jesteśmy producentem magnetycznych układanek edukacyjnych, których nowatorstwo polega na tym, że służą one do tworzenie różnorodnych kompozycji i obrazków na dużych powierzchniach ścian, czy tablic magnetycznych.

Dekoracyjność klocków, połączona z nietypowym sposobem ich układania, pozwala kształtować w dzieciach indywidualną kreatywność, jednocześnie gwarantując wspaniałą i twórczą formę zabawy. Poszczególne elementy układanek wyróżniają się swoimi rozmiarami, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w przedszkolu i szkole, jak i w miejscach publicznych jako element składowy kącików dla dzieci.

Oferujemy ciekawe moduły kącików, które poprzez swoją funkcjonalność i prostotę doskonale sprowadzają się w miejscach publicznych o różnorodnym charakterze np. aptekach, bankach, restauracjach, hotelach, czy wszelkiego rodzaju poczekalniach.

Gwarantujemy pomoc w aranżacji takich przestrzeni.

Współpracujemy z projektantami z Łódzkiej ASP. Dokładamy wielu starań, aby nasze wyroby cechowały się nie tylko funkcjonalnością, ale również unikatowością i oryginalnością. Z powodzeniem uczestniczyliśmy w Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci Concordia Design w Poznaniu.

Na naszej tronie znajdą Państwo również estetyczne mebelki ( krzesełka i stoliki), jak i inne produkty, które mogą być wykorzystane nie tylko przy realizacji kącików dla dzieci. Staramy się promować polskie firmy, a podstawową bazę produktów będziemy poszerzać o kolejne ciekawe propozycje.

Zapraszamy do współpracy.